Vojtěch Sedláček
Políčka
Id: 114007
kvaš/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1891x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
30 001 Kč
Příhozy: 68