Vojtěch Sedláček
Posezení
Id: 133602
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, věnování, datováno, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1931x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
24 001 Kč