Vojtěch Sedláček
Povoz s uhlím
Id: 48612
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 24,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 49, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2517x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 801 Kč