Vojtěch Sedláček
Před bouřkou
Id: 116401
kombinovaná technika/karton, rozměr 39,5 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4453x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 001 Kč
Příhozy: 55