Vojtěch Sedláček
S koněm
Id: 265805
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 40,5 x 58,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 11641x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč