Vojtěch Sedláček
S povozem
Id: 102501
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno 48, paspartováno, volně loženo
zobrazeno: 2886x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 54