Vojtěch Sedláček
U vesnice
Id: 243502
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 21 x 33 cm, značeno vlevo dole s datací ´47, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2224x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 400 Kč