Vojtěch Sedláček
V kamenolomu
Id: 424001
olej/plátno, rozměr 98 x 140 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 3942x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
10 500 Kč