Vojtěch Sedláček
V polích
Id: 178005
tempera/lepenka, rozměr ve výřezu 36,5 x 54 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, poškozený rám
zobrazeno: 1792x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
19 600 Kč