Vojtěch Sedláček
Veselá cesta
Id: 30713
barevná litografie/papír, velikost listu 35 x 48 cm, signováno vlevo dole, datováno 37, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2624x
Vyvolávací cena:
300 Kč
700 Kč