Vojtěch Sedláček
Zastávka u rybníka
Id: 384701
tempera/karton, rozměr 45 x 43 cm, značeno uprostřed dole, zaskleno, oděrky na rámu, malba v ploše poškozena, na zadní straně potvrzení pravosti PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 1290x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč