Vojtěch Sedláček
Zima
Id: 262801
tempera/papír, rozměr viditelný 42 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 7356x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
35 100 Kč
Příhozy: 58