Vojtěch Sedláček
Zima
Id: 159609
olej/kombinovaná technika/karton, rozměr 35 x 47 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, lokálně poškozená malba
zobrazeno: 2501x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
27 000 Kč