Vojtěch Sedláček
Zima na samotách
Id: 138804
tempera/papír, rozměr 39 x 56 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2201x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
26 000 Kč