Vojtěch Tittelbach
Poemo zmaru
Id: 220105
olej/plátno, rozměr 48 x 63 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno
zobrazeno: 3428x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
74 000 Kč
Příhozy: 71