Vratislav Nechleba
Portrét muže
Id: 467907
olej/plátno, rozměr 39,5 x 38,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 547x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
8 900 Kč