Vratislav Nechleba
Portrét muže
Id: 117301
olej/plátno, rozměr 35 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 2815x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 509 Kč