Vratislav Vosátka
Letní podvečer
Id: 397601
olej/karton, rozměr 46 x 64 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, Malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu. obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně
zobrazeno: 2398x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 87