Vratislav Vosátka
Na cestě
Id: 526005
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 53 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 206x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
15.10.2024, 20:03:00
3.10.2024 | 13:56 | 3 500 Kč |