Vratislav Vosátka
Vlašim
Id: 397605
olej/karton, rozměr 29,5 x 44 cm, neznačeno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem, malby málo známého, takřka zapomenutého Mařákovce, rozvíjejícího zdatně odkaz svého profesora Julia Mařáka. Kvalitní ukázka realismu a impresionismu,obrazy tohoto autora se na trhu vyskytují velmi vzácně
zobrazeno: 1597x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč