Čas na serveru 11:39:53

Walter Lauf
Ateliér

Id: 515701

Ateliér

  •  / Ateliér / Walter Lauf
  •  / Ateliér / Walter Lauf
  •  / Ateliér / Walter Lauf
  •  / Ateliér / Walter Lauf

olej/plátno, rozměr 46 x 67 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně certifikát pravosti výtvarného díla vystavený synem autora

zobrazeno: 3412x

Vyvolávací cena:

10 100