Walter Lauf
Osudy dívek I
Id: 378401
olej/překližka, rozměr 59 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, poškozený rám, původní popisný štítek na zadní straně, získáno z rodiny autora
zobrazeno: 3649x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč