Walter Lauf
Žena
Id: 358601
olej/plátno, rozměr 59,5 x 50,5 cm, neznačeno, oděrky na rámu, získáno z rodiny autora, přiložen certifikát pravosti díla
zobrazeno: 1876x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč