Walther Klemm
Pohled na město
Id: 204255
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1384x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 700 Kč