Wilhelm Riedel
Bělení prádla
Id: 453303
olej/papír, rozměr 30 x 46 cm, značeno vlevo dole, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4779x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
30 400 Kč