Vilém Riedel
Francouzská krajina
Id: 281901
olej/plátno, rozměr 30,5 x 41 cm, neznačeno, doba vzniku cca 1860, dekorativně rámováno, bude přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
zobrazeno: 3271x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
42 500 Kč