Wilhelmine Auguste Reichelt
Rozkvetlá stráň
Id: 21301
olej/plátno, rozměr 57,5 x 46 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu
zobrazeno: 3049x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
24 840 Kč
Příhozy: 49