William Ablett
Odpočívající dívka
Id: 203808
barevný lept/papír, rozměr tisku 63 x 48 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, po
zobrazeno: 1699x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč