Konstantine z Hohenlohe-Lagenburgu
Korida
Id: 531701
olej/plátno, rozměr 118 x 160 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno, datováno a popsáno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na několika místech krakelovaná malba, plátno poškozeno průstřelem
zobrazeno: 530x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
27 000 Kč
2024,12-1,03,20,10,00
minimální příhoz 1 000 Kč