Z. Moravec
Pohled do krajiny
Id: 14514
olej/sololit, rozměr 39,5 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 04, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 1832x
Vyvolávací cena:
500 Kč
12 000 Kč
Příhozy: 60