Zbyněk Slavíček
Kompozice v bílé
Id: 241004
malba/sololit, rozměr 40 x 45 cm, značeno monogramem vpravo dole, popsáno na zadní straně včetně pozůstalostního razítka, poškozený rám
zobrazeno: 2771x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 300 Kč