Zbyšek Sion
Abstrakce
Id: 1213
olejová tempera/deska, signováno na zadní straně, datováno 1971, rozměr 19,3 x 10,4 cm, rámováno, původní stav, získáno přímým darem od autora
zobrazeno: 2835x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
19 277 Kč