Zbyšek Sion
Postava
Id: 350409
litografie/papír, rozměr listu 65 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1314x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč