Zdena Braunerová
Motiv z Francie
Id: 106006
olej/plátno, rozměr 46 x 65 cm, nesignováno, doba vzniku kolem 1890, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3405x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
37 000 Kč