Zdena Braunerová
Na dvorku
Id: 270305
olej/karton, rozměr 28,5 x 39 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 5165x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
61 000 Kč
Příhozy: 54