Zdena Braunerová
Před statkem
Id: 179702
olej/plátno, rozměr 49 x 64 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3794x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
71 000 Kč
Příhozy: 67