Zdena Braunerová
U rybníka
Id: 244401
olej/plátno, rozměr 55 x 67 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3176x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
31 000 Kč