Zdena Braunerová
Vesnička
Id: 382101
olej/plátno, rozměr 32 x 41 cm, popsáno na zadní straně a značeno pozůstalostním razítkem, v minulosti restaurováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 9950x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
125 000 Kč
Příhozy: 98