Čas na serveru 16:48:40

Zdena Höhmová
Imaginární krajina

Id: 514304

Imaginární krajina

  •  / Imaginární krajina / Zdena Höhmová

kombinovaná technika/plátno, rozměr 90 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno ve spodní části, olištováno

zobrazeno: 4385x

Vyvolávací cena:

40 700