Zdeněk Balaš
Pohled na město
Id: 208107
akvarel/tempera/papír, rozměr ve výřezu 43 x 69 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1473x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 100 Kč
10.10.2019, 21:36:00
10.10.2019 | 21:31 | 2 100 Kč |