Zdeněk Beran
Bez názvu
Id: 512801
asambláž, strukturální malba, kombinovaná technika, akryl/olej/hmota/plátno, rozměr 95 x 95 cm, značeno a datováno na zadní straně, nerámováno, získáno z ateliéru autora
zobrazeno: 544x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
39 000 Kč