Zdeněk Beran
Milenci
Id: 181403
kombinovaná technika/sololit, rozměr objektu 22 x 30 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno 58, autorsky rámováno, přiloženo foto autora při podpisu díla
zobrazeno: 1890x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
3.4.2019, 20:33:00
3.4.2019 | 20:29 | 4 000 Kč |