Čas na serveru 13:13:47

Zdeněk Beran
Nejasná budoucnost

Id: 503904

Nejasná budoucnost

  •  / Nejasná budoucnost / Zdeněk Beran

olej/plátno, rozměr 35,5 x 35,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 2292x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 48