Zdeněk Blažek
Kytice
Id: 51010
olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 54, plátno na dvou místech protrženo, nerámováno, volně loženo, původní stav
zobrazeno: 2371x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč