Zdeněk Burian
Audience
Id: 298601
kresba tuží/lavírovaná bělobou/papír, rozměr 19 x 33 cm, jedná se o dvě kresby ke knize Robinson Crusoe - Čertík a Audience, obě značené monogramem vlevo dole, popis s číslováním ve spodní části lehce poškozen pravý spodní roh, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 17002x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
46 500 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 51