Zdeněk Burian
Cestovatel Vráz v Číně
Id: 121401
kvaš/karton, rozměr ve výřezu 21,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace ke knize E. S. Vráze "Bílý ďábel v Pekingu" 1940
zobrazeno: 3455x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 61