Zdeněk Burian
Dělostřelci
Id: 2229
olej/plátno, rozměr plátna 50,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, motiv k nevydané obálce, původní stav
zobrazeno: 4174x
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
44 000 Kč