Zdeněk Burian
Dělostřelci
Id: 136201
olej/plátno, rozměr plátna 50,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, motiv k nevydané obálce, novodobě rámováno
zobrazeno: 5021x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
115 000 Kč
Příhozy: 62