Zdeněk Burian
Dobrodruh
Id: 519804
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, publikováno jako obálka knihy Dobrodruh, naps. F. J. Čečetka, vyd. Nakl. V. Pavlík v roce 1941, kniha přiložena, po
zobrazeno: 7577x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 65