Čas na serveru 13:01:03

Zdeněk Burian
Dobrodruh

Id: 519804

Dobrodruh

  •  / Dobrodruh / Zdeněk Burian
  •  / Dobrodruh / Zdeněk Burian
  •  / Dobrodruh / Zdeněk Burian
  •  / Dobrodruh / Zdeněk Burian
  •  / Dobrodruh / Zdeněk Burian

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 41 x 25,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, publikováno jako obálka knihy Dobrodruh, naps. F. J. Čečetka, vyd. Nakl. V. Pavlík v roce 1941, kniha přiložena, po

zobrazeno: 7577x

Vyvolávací cena:

66 000

Příhozy: 65