Zdeněk Burian
Doma
Id: 2431
olej/plátno, rozměr plátna 43 x 32 cm, signováno vpravo dole, originální návrh obálky románu Doma autora Hectora Malota (vydalo nakladatelství A. Svěcený), obraz ve výborném stavu, nerámováno
zobrazeno: 3517x
Vyvolávací cena:
27 000 Kč
27 000 Kč
2.9.2015, 21:39:00
2.9.2015 | 16:30 | 27 000 Kč |